BARF pohánkové vločky 1kg

Kód: 10870
€13,90 €11,58 bez DPH
Skladom (4 ks)

Zloženie
100% pohánkové vločky

Pohánka je bezlepková, pretože gluténový proteín úplne chýba. Pohánkové vločky poskytujú vitamíny B1, B2E a C sú bohaté na železo, draslík, selén, mangán a vápnikBielkoviny v pohánke sú veľmi dobre tolerované. Pohánka zasýti na obzvlášť dlhý čas. 
BARF pohánkové vločky sú vhodné ako prídavok k mäsu alebo ako prídavok do čisto mäsových konzerv. K tomu vločky vopred namočte a zamiešajte do kŕmnej dávky.

Pohánka, pôvodom zo strednej a východnej Ázie, nie je obilnina, patrí do čeľade kríčkovitých. Pre naše pohánkové vločky je pohánkové zrno naparené a zvinuté na jemné vločky.

Pohánka obsahuje cholín, ktorý podporuje funkciu pečene a pomáha tak detoxikovať organizmus. Ďalej rutín, ktorý ochraňuje srdce a cievy.

Táto prastará rastlina zažíva v posledných rokoch renesanciu vďaka návratu mnohých ľudí k zdravej a plnohodnotnej strave a je vhodná aj na zdravé kŕmenie psov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Analytické zložky:
Popol: 1,9%, hrubý proteín: 12,3%, hrubá vláknina: 2,3%, hrubý tuk: 3,0%

Odporúčané dávkovanie:
Nechajte 15 minút napučať v teplej vode a potom zmiešajte s krmivom. 2-3 polievkové lyžice denne (množstvo sa líši v závislosti od veľkosti psa)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: