Kozie mäso pre psov

Pri objednávke mrazeného mäsa (BARFu) môžete využiť lokálny rozvoz (okresy Galanta, Šaľa, Senec a Dunajská Streda) alebo doručenie kuriérom v rámci celého Slovenska. Pri objednávke mimo okresy Galanta, Šaľa, Senec a Dunajská Streda je potrebný minimálny odber 10kg mrazeného tovaru (BARFu). Viac informácií o rozvoze a možnostiach dopravy nájdete po kliknutí na tento odkaz: BARFI doprava.

Prečo zvoliť kozie mäso ako krmivo pre psa?

Kozie mäso je veľmi dobre stráviteľné. Obsahuje veľa vody, asi 20% bielkovín a 7% tuku. Kozie mäso je bohatým zdrojom bielkovín, vitamínov a minerálnych živín. 

Kozie vnútornosti majú vysoký obsah vitamínov a kyseliny linolovej. Kyselina linolová patrí medzi antioxidanty, ktorých úlohou je chrániť organizmus pred vznikom karcinogénov, napomáhať psom pri chudnutí z tuku a budovať im svalovú hmotu.

5 položiek celkom
Kozie vnútornosti Nestos
Mrazený
€3,60

Vyvážená zmes vnútorností, ktorá sa ľahko dostane do misky vášho psa / mačky a dodá mu dôležité vitamíny, ako napr. vitamíny A, B12 a minerály.  

Kód: 7708
Prémiové kozie mäso
Tip Mrazený
od €4,70

Prémiové kozie mäso je antialergénne s nízkym obsahom tuku a cholesterolu. Je tiež obzvlášť vhodné pre citlivé alebo alergické psy a mačky.Jedná sa o veľmi jemné o chutné mäso...

Kód: 11157/250
Kozie BARF menu
Tip Mrazený
€7,90 –2 %
BARF menu kozie 500g
Skladom (>5 ks)
€7,70

Čistá kozia svalovina, kozí žalúdok, kozie droby ako pečeň, srdce, pľúca a obličky sú doplnené šalátom, mrkvou a kozím tukom. Toto menu je perfektným mixom živín, a preto je...

Kód: 10909
Kozie rebrá 1000g Pfaffinger
Tip Mrazený
Kozie rebrá 1kg
Skladom (2 ks)
€7,70

Kozie rebrá ponúkajú vášmu miláčikovi rôzne minerály, ako veľké množstvo vápnika a fosforu, ale aj zinok, meď a horčík a mnohé ďalšie. Poskytujú tiež bielkoviny a menšie...

Kód: 8914
Kozie rebrá mleté
Mrazený
€9,20

Zloženie: 100% kozie rebrá Kozie rebrá ponúkajú vášmu miláčikovi rôzne minerály, ako veľké množstvo vápnika a fosforu, ale aj zinok, meď, horčík a mnohé ďalšie. Poskytujú tiež...

Kód: 8554

Čo je Barf?

BARF (Biologically Appropriate Raw Food) je surová strava pre psy, ktorá sa skladá z čerstvého, neupravovaného mäsa, kostí, vnútorností, ovocia a zeleniny. Ide o prirodzený spôsob kŕmenia, ktorý sa snaží napodobniť potravu psa vo voľnej prírode. 

Čitať viac: Prechod na barf stravu – kompletný sprievodca barfovaním

Vyberte si z ponuky kozieho mäsa pre psov na Barfi

V našej ponuke nájdete rôzne druhy kozieho mäsa pre psov, ktoré sú starostlivo vybrané len z tých najkvalitnejších zdrojov. Môžete vyberať z ponuky mletého kozieho mäsa, vnútorností, či rebier.

Mäso je dôležité obmieňať a náš sortiment je tvorený tak, aby vášmu chlpatému spoločníkovi nič nechýbalo. Doprajte svojmu psovi stravu a živiny, po ktorých túži.