Vnútornosti pre psa

Pri objednávke mrazeného mäsa (BARFu) môžete využiť lokálny rozvoz (okresy Galanta, Šaľa, Senec a Dunajská Streda) alebo doručenie kuriérom v rámci celého Slovenska. Pri objednávke mimo okresy Galanta, Šaľa, Senec a Dunajská Streda je potrebný minimálny odber 10kg mrazeného tovaru (BARFu). Viac informácií o rozvoze a možnostiach dopravy nájdete po kliknutí na tento odkaz: BARFI doprava.

Prečo zvoliť vnútornosti ako potravu pre psa?

Vnútornosti majú vysoký obsah minerálnych látok (železo, vápnik a fosfor), vitamínov (A, B, D) a plnohodnotných bielkovín (v priemere 17%). Preto sú vnútornosti v jedálnom lístku rovnako dôležité ako jeho ostatné zložky.

  • Pečen je zo všetkých vnútorností najhodnotnejšia. Má vysokú koncentráciu minerálov (železo), stopových prvkov a vitamínov (A a D).
  • Obličky obsahujú veľké množstvo železa, vitamíny skupiny B a vitamín C. 
  • Držky majú priaznivý pomer vápnika a fosforu a neobsahujú príliš veľa tuku ako pečeň alebo obličky. Neprané držky obsahujú aj čiastočne natrávené rastlinné zvyšky, ktoré sú pre psa veľmi dobre stráviteľné. Vďaka vhodnému pomeru živín, vitamínov a minerálov môžu byť držky základom všetkých, aj diétnych jedálnych lístkov. Šteňatám môžeme držky podávať od 4. týždňa. Neprané držky by mali byť súčasťou jedálneho lístka každého psa aspoň raz za týždeň.

Ďalej skrmujeme slezinu, srdce, jazyk, vemeno, žalúdok, pľúca, mozoček a krv. Pozrite si našu ponuku vnútorností pre psa:

16 položiek celkom
Hovädzie obličky Nestos
Mrazený
€1,20

S hovädzou obličkou budú v miske vášho psa / mačky okrem bielkovín a tukov aj minerály a vitamíny. Sú zdrojom najmä sodíka a medi, ako aj vitamínov skupiny B.

Kód: 7705/250
Nestos Grüner Rinderpansen
Mrazený
od €1,30

Žalúdok dobytka obsahuje okrem predtrávených častí rastlín nielen minerály a vitamíny, ale aj „dobré“ baktérie, ktoré sú prospešné pre črevnú flóru vášho psa a podporujú okrem...

Kód: 7336/250
Hovädzia pečeň Nestos
Mrazený
€2,20

Hovädzia pečeň poskytuje väčšiu rozmanitosť v miske vášho psa/mačky a je vitamínovou bombou. Hovädzia pečeň má obzvlášť vysoký obsah vitamínov A a K, ako aj vitamínov B komplexu.

Kód: 7702
Hovädzia pečienka 1kg
Mrazený
€3,10 –6 %
€2,90

Doprajte chlpáčom hovädziu pečeň bohatú na železo a ďalšie minerály na podporu správnej krvotvorby a fungovania nervového systému. Zaradenie hovädzej pečene do misiek má...

Kód: 9055
Hovädzie ľadvinky 1kg
Mrazený
€2,90

Pridávajte hovädzie ľadviny do misky vašim štvornohým kamošom kvôli zdravej črevnej mikroflóre a doplneniu vitamínov a minerálov. Zaradenie hovädzích ľadvín do misiek má...

Kód: 8536
Hydinové pečienky 1kg
Mrazený
€3,50

Doprajte chlpáčom netučnú hydinovú pečeň bohatú na železo a ďalšie minerály, ktoré sa postarajú o správnu krvotvorbu a zdravú črevnú mikroflóru. Zaradenie hydinovej pečene do...

Kód: 8497
Kozie vnútornosti Nestos
Mrazený
€3,60

Vyvážená zmes vnútorností, ktorá sa ľahko dostane do misky vášho psa / mačky a dodá mu dôležité vitamíny, ako napr. vitamíny A, B12 a minerály.  

Kód: 7708
Jahňacie držky
Mrazený
€3,70

Trvalo posilňujú imunitný systém, sú zdrojom vitamínov a minerálov a podporujú zdravú črevnú flóru vášho miláčika. Obsahujú „dobré“ baktérie, ktoré sú prospešné pre črevnú...

Kód: 7348
Hovädzie držky 1kg Vetamix
Mrazený
€3,80

ZLOŽENIE: 100 % hovädzie držky (namleté/zele­né/čiastočne vyčistené)  Vetamix nečistené držky sú dobre stráviteľné a pochádzajú od overených lokálnych farmárov. Majú...

Kód: 8485
Hovädzie vemeno 2kg
Mrazený
Hovädzie vemeno 2kg
Skladom (1 ks)
€4,70

Hovädzie vemeno od overených lokálnych farmárov je výživovo hodnotné krmivo s vysokým obsahom vápnika na udržanie zdravia a vitality chlpáčov. Zaradenie hovädzieho vemena do...

Kód: 11074
Hovädzie obličky
Mrazený
€6,70

Obličky majú relatívne nízky obsah tuku a zároveň poskytujú kvalitné bielkoviny. Vďaka tomu, že sú dobre stráviteľné by nemali chýbať v žiadnom BARF jedálničku.

Kód: 10903
GrafBarf Wuerfel Rind Blaettermagen gruen
Mrazený
€6,90

Hovädzie zelené žalúdky sú v blokoch zamrazené a následne narezané na kocky 2,5 x 2,5 cm.Žalúdky s natráveným obsahom majú pri barfovaní veľký význam. Podporujú zdravú črevnú...

Kód: 10924
Hore
Ďalšie produkty

Čo je Barf?

BARF (Biologically Appropriate Raw Food) je surová strava pre psy, ktorá sa skladá z čerstvého, neupravovaného surového mäsa, kostí, vnútorností, ovocia a zeleniny. Ide o prirodzený spôsob kŕmenia, ktorý sa snaží napodobniť potravu psa vo voľnej prírode. 

Čitať viac: Prechod na barf stravu – kompletný sprievodca barfovaním

Vyberte si z ponuky vnútorností pre psa na Barfi

V našej ponuke nájdete rôzne druhy vnútorností pre psov, ktoré sú starostlivo vybrané len z tých najkvalitnejších zdrojov. Môžete vyberať z ponuky pečienok, obličiek, držiek či mletých vnútoností.

Mäso je dôležité obmieňať a náš sortiment je tvorený tak, aby vášmu chlpatému spoločníkovi nič nechýbalo. Doprajte svojmu psovi stravu a živiny, po ktorých túži.