Klokanie mäso pre psov

Pri objednávke mrazeného mäsa (BARFu) môžete využiť lokálny rozvoz (okresy Galanta, Šaľa, Senec a Dunajská Streda) alebo doručenie kuriérom v rámci celého Slovenska. Pri objednávke mimo okresy Galanta, Šaľa, Senec a Dunajská Streda je potrebný minimálny odber 10kg mrazeného tovaru (BARFu). Viac informácií o rozvoze a možnostiach dopravy nájdete po kliknutí na tento odkaz: BARFI doprava.

Prečo zvoliť klokanie mäso ako krmivo pre psa?

Klokanie mäso je všestranne použiteľné červené mäso, ktoré obsahuje oveľa menej tuku a cholesterolu, ako bežne dostupné červené mäsá, napr. hovädzina, bravčovina alebo jahňacina. Má nižší obsah tuku a cholesterolu ako kuracie mäso. Klokanie mäso zároveň obsahuje vyšší obsah bielkovínminerálov a vysoký obsah kolagénu. Chuťou a vôňou pripomína srnčiu zverinu, ale oproti nej je veľmi krehké a šťavnaté

1 položiek celkom
Klokanie menu 750g PetSolut
Mrazený
€9,90 –3 %
BARF menu klokanie 750g
Skladom (>5 ks)
€9,60

BARF klokanie menu je vysokokvalitné kompletné krmivo a samostatné menu. Tmavé klokanie mäso je nízkotučné, obsahuje veľa bielkovín, železa, vitamínov a tiež málo cholesterolu....

Kód: 7327

Čo je Barf?

BARF (Biologically Appropriate Raw Food) je surová strava pre psy, ktorá sa skladá z čerstvého, neupravovaného mäsa, kostí, vnútorností, ovocia a zeleniny. Ide o prirodzený spôsob kŕmenia, ktorý sa snaží napodobniť potravu psa vo voľnej prírode. 

Čitať viac: Prechod na barf stravu – kompletný sprievodca barfovaním

Vyberte si z ponuky klokanie mäsa pre psov na Barfi

V našej ponuke nájdete rôzne druhy klokanieho mäsa pre psov, ktoré sú starostlivo vybrané len z tých najkvalitnejších zdrojov. Môžete vyberať z ponuky klokanieho menu a ďalších.

Mäso je dôležité obmieňať a náš sortiment je tvorený tak, aby vášmu chlpatému spoločníkovi nič nechýbalo. Doprajte svojmu psovi stravu a živiny, po ktorých túži.