Pštrosie mäso pre psov

Pri objednávke mrazeného mäsa (BARFu) môžete využiť lokálny rozvoz (okresy Galanta, Šaľa, Senec a Dunajská Streda) alebo doručenie kuriérom v rámci celého Slovenska. Pri objednávke mimo okresy Galanta, Šaľa, Senec a Dunajská Streda je potrebný minimálny odber 10kg mrazeného tovaru (BARFu). Viac informácií o rozvoze a možnostiach dopravy nájdete po kliknutí na tento odkaz: BARFI doprava.

Prečo zvoliť pštrosie mäso ako krmivo pre psov?

Pštrosie mäso je chudé, s vysokým obsahom bielkovín, s veľmi nízkym obsahom cholesterolu a je ideálnym zdrojom minerálov pre psov s intoleranciou alebo alergiou na iné druhy mäsa.

1 položiek celkom
Pštrosie menu 750g PetSolut
Mrazený
€9,90 –3 %
€9,60

Kompletné menu PŠTROS je vysokokvalitné krmivo, ktoré poskytuje vášmu psovi všetky dôležité živiny! Pštrosie mäso je chudé, s vysokým obsahom bielkovín, s veľmi nízkym obsahom...

Kód: 7711

Čo je Barf?

BARF (Biologically Appropriate Raw Food) je surová strava pre psy, ktorá sa skladá z čerstvého, neupravovaného mäsa, kostí, vnútorností, ovocia a zeleniny. Ide o prirodzený spôsob kŕmenia, ktorý sa snaží napodobniť potravu psa vo voľnej prírode. 

Čitať viac: Prechod na barf stravu – kompletný sprievodca barfovaním

Vyberte si z ponuky pštrosieho mäsa pre psov na Barfi

V našej ponuke nájdete rôzne druhy pštrosieho mäsa pre psov, ktoré sú starostlivo vybrané len z tých najkvalitnejších zdrojov. Môžete vyberať z ponuky pštrosieho menu a ďalších.

Mäso je dôležité obmieňať a náš sortiment je tvorený tak, aby vášmu chlpatému spoločníkovi nič nechýbalo. Doprajte svojmu psovi stravu a živiny, po ktorých túži.