Konské mäso pre psov

Pri objednávke mrazeného mäsa (BARFu) môžete využiť lokálny rozvoz (okresy Galanta, Šaľa, Senec a Dunajská Streda) alebo doručenie kuriérom v rámci celého Slovenska. Pri objednávke mimo okresy Galanta, Šaľa, Senec a Dunajská Streda je potrebný minimálny odber 10kg mrazeného tovaru (BARFu). Viac informácií o rozvoze a možnostiach dopravy nájdete po kliknutí na tento odkaz: BARFI doprava.

Prečo zvoliť konské mäso ako stravu pre psa?

Konské mäso obsahuje veľmi málo tuku (asi 3 - 4%) a asi 22% bielkovín. Je veľmi výživné. Z diétneho hľadiska je lepšie než mäso hovädzie.  Konské mäso je veľmi vhodné pre psov a mačky s intoleranciou alebo alergiou na iné druhy mäsa.

Obsahuje nenasýtené mastné kyseliny a je dobrým zdrojom železa. Rovnako ako hovädzie mäso môžeme ponúknuť chudé konské mäso aj veľmi malým šteňatám od 3 týždňov veku. 

2 položiek celkom
Kôň králik komplet 0,5kg
Mrazený
€4,70

Obsahuje 80% čerstvého konského mäsa a 20% čerstvého králičieho mäsa. Pozostáva zo 65% svaloviny, 20% vnútorných orgánov a 15% kostí. Vhodné pre psov s alergiami a pri...

Kód: 8560
Konské kusové mäso Nestos
Mrazený
€9,90

Má obzvlášť nízky obsah tuku a poskytuje vášmu psovi / mačke dôležité minerály a vitamíny. Zvlášť treba zdôrazniť vysoký podiel vitamínov B 2 ,...

Kód: 8563

Čo je Barf?

BARF (Biologically Appropriate Raw Food) je surová strava pre psy, ktorá sa skladá z čerstvého, neupravovaného mäsa, kostí, vnútorností, ovocia a zeleniny. Ide o prirodzený spôsob kŕmenia, ktorý sa snaží napodobniť potravu psa vo voľnej prírode. 

Čitať viac: Prechod na barf stravu – kompletný sprievodca barfovaním

Vyberte si zo širokej ponuky koňského mäsa pre psov na Barfi

V našej ponuke nájdete rôzne druhy końského mäsa pre psov, ktoré sú starostlivo vybrané len z tých najkvalitnejších zdrojov. Môžete vyberať z ponuky mletého koňského mäsa alebo kusovéhou.

Mäso je dôležité obmieňať a náš sortiment je tvorený tak, aby vášmu chlpatému spoločníkovi nič nechýbalo. Doprajte svojmu psovi stravu a živiny, po ktorých túži.