Mäso z diviny-zveriny pre psov

Pri objednávke mrazeného mäsa (BARFu) môžete využiť lokálny rozvoz (okresy Galanta, Šaľa, Senec a Dunajská Streda) alebo doručenie kuriérom v rámci celého Slovenska. Pri objednávke mimo okresy Galanta, Šaľa, Senec a Dunajská Streda je potrebný minimálny odber 10kg mrazeného tovaru (BARFu). Viac informácií o rozvoze a možnostiach dopravy nájdete po kliknutí na tento odkaz: BARFI doprava.

Prečo zvoliť divinu ako potravu pre psov?

Jedná sa o mäso zvierat voľne žijúcich v prírode - srnčie, danielie, kančie, divokých králikov, zajacov, divokých husí, jarabíc a pod.

Mäso zveriny je veľmi výživné, obsahuje asi 20% bielkovín a 3% tuku. Má vyšší obsah minerálnych látok (sodík, draslík, železo, fosfor) a vitamínov skupiny B než mäso domácich zvierat. Vďaka nízkemu obsahu tuku je veľmi dobre stráviteľné. Je vhodné ako súčasť rekonvalescenčných diét a môžeme ho ponúknuť šteňatám od štvrtého týždňa veku. Z vnútorností najčastejšie používame jazyk, srdce a pečeň. Vhodné sú aj veľké kosti na ohrýzanie.

2 položiek celkom
Prémiová zverina Nestos 1000g
Tip Mrazený
od €4,90

Odteraz je v našom sortimente to najlepšie mäso z jelenej zveri z miestnych lesov vo Waldvierteli.  Zverina je veľmi chudé mäso a ponúka vášmu miláčikovi dôležité vitamíny a...

Kód: 8926/500G
Jelenie mäso kusové Nestos
Mrazený
€8,90

Jelenie mäso ponúka vášmu psovi/mačke dôležité vitamíny a minerály ako zinok, meď, fosfor a draslík.Jelenie mäso je dobrou alternatívou pre psov a mačky s intoleranciou alebo...

Kód: 8875

Čo je Barf?

BARF (Biologically Appropriate Raw Food) je surová strava pre psy, ktorá sa skladá z čerstvého, neupravovaného mäsa, kostí, vnútorností, ovocia a zeleniny. Ide o prirodzený spôsob kŕmenia, ktorý sa snaží napodobniť potravu psa vo voľnej prírode. 

Čitať viac: Prechod na barf stravu – kompletný sprievodca barfovaním

Vyberte si zo širokej ponuky mäsa z diviny pre psov na Barfi

V našej ponuke nájdete rôzne druhy mäsa z diviny pre psov, ktoré sú starostlivo vybrané len z tých najkvalitnejších zdrojov. Môžete vyberať z ponuky kusového jelenieho mäsa a ďalších.

Mäso je dôležité obmieňať a náš sortiment je tvorený tak, aby vášmu chlpatému spoločníkovi nič nechýbalo. Doprajte svojmu psovi stravu a živiny, po ktorých túži.