Verm-X prírodný produkt pre psov proti črevným parazitom 100g

Kód: 8920
Tip
Značka: Verm-X
€11,50 €9,58 bez DPH
Skladem (>5 ks)

Verm-X® je prírodný produkt pre psov proti črevným parazitom, kontroluje a napomáha k črevnej hygiene a k správnej funkcii čriev, ale zároveň je jemný k tráviacej sústave zvierat.

Verm-X® vytvára v črevách a v tráviacej sústave prostredie, s pomocou ktorého sa predchádza rôznym ochoreniam a črevným parazitom.

Pravidelným podávaním produktu Verm-X® bude prostredie v tráviacej sústave neustále udržiavané a bude vytvárať neustálu ochranu. Na rozdiel od iných farmaceutických prípravkov, ktoré pôsobia až príliš agresívnym očisťovacím efektom, Verm-X® je veľmi jemný.

Zloženie Verm - X granule proti črevným parazitom pre psyhnedá ryža, hydinová múčka, kurací tuk rafinovaný, repná dužina, zemiaky, zemiakový škrob, Cinnamomum zeylanicum (škorica), thymus vulgaris (tymián), Mentha piperita (mäta prieporná), Allium sativum (cesnak), Picrasma excelsa (kvasia), capsicum minimum (kajenské korenie), Foeniculum vulgare (fenikel), galium aparine (lipkavec), Urtica dioica (žihľava), Ulmus fulva (brest), pivovarské kvasnice, kuracia pečeň, lososový olej, morské riasy, extrakt zo zeleného čaju, prebiotiká FOS, prebiotiká MOS, minerálne látky a vitamíny.

Vyrobené v UK (Spojenom kráľovstve).

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako Verm-X® pre psov funguje?

Receptúra Verm-X® bola vyvinutá v spolupráci s uznávanými botanikmi (vrátane Trudy Norris, FNIMH, MBACP, P.G.C.E, bývalá prezidentka Asociácie lekárskych bylinkárov), špecialistami na výživu a veterinármi.

Kombinácia špeciálne vybraných bylín v produktoch Verm-X® šetrným spôsobom mení rovnováhu tráviaceho systému, naštartuje peristaltiku čriev a paralyzuje parazity.

Ak sú nejaké parazity už prítomné v tele zvierat sú prirodzene vylúčené. Paralyzovaní paraziti tak putujú z tela von vo chvíli prirodzene vyvolaného vyprázdnenia.

Prírodné odčervenie je odpozorované od správania vlka, ktorý si vie s parazitmi intuitívne poradiť.

Verm-X® je založený na bylinkách a nezaťažuje žiadne dôležité orgány, ako sú pečeň a obličky. Verm-X® nemá žiadne vedľajšie účinky, ako chemické antihelmintiká. Byliny používané vo Verm-X® sú vybrané predovšetkým pre ich efektívny účinok, ale ponúkajú ďalšie skvelé a dôležité prínosy pre zdravie zvieraťa.

Verm-X® obsahuje vlastnosti na detoxikáciu krviByliny, ktoré sú použité v produktoch Verm-X®, boli používané v bylinnej medicíne po celé stáročia a doteraz neexistujú žiadne prípady rezistencie.

Odčervovací efekt chemických antihelmintik je časovo obmedzený, ich negatívnym vedľajším účinkom je toxicita organizmu zvierat a potenciálna rezistencia endoparazitov.

Užívaním Verm-X® sa prirodzene vytvára v tráviacom trakte zvierat nehostinné prostredie s časovo neobmedzeným odčervovacím efektom, bez toxických účinkov na organizmus zvierat a bez rizika vzniku rezistencie plochých červov.

Verm-X® pôsobí v dlhšom časovom horizonte, nepôsobí rýchlo a agresívne ako chemické látky, ktoré poškodzujú zdravie zvierat, ich imunitný systém, spôsobujú alergie.

Naopak Verm-X® je jemný a pôsobí 21 dní po podaní, a po tejto dobe nadobudne plnú účinnosť.

Dávkovanie a užívanie Verm-X®:

Verm-X® je dostupný vo forme denných prémiových granúl, chutí ako tradičná maškrta a sú vhodné na kŕmenie počas celého roka.

Šteňatám vo veku 3 – 6 mesiacov sa podáva polovičná dávka.

Dávka pre dospelého jedinca môže byť podávaná až od veku 6 mesiacov.

Dvojnásobná dávka môže byť podávaná počas 14 dní.

Po požití vo veľkom množstve (> 100 g) sa môžu vyskytnúť laxatívne účinky.

Dávkovanie Verm - X granule proti črevným parazitom pre psy

Pre stálu účinnosť podávať každý deň po celý rok.

  • Malé plemená(JackRussel) - 2 granule za deň
  • Stredné plemená (Labradorský retríver) - 4 granule za deň
  • Veľké plemená (Newfoundlandský pes) - 6 granúl za deň

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: