BARF vločky mix 1000 g

Kód: 10921
€14,90 €12,42 bez DPH
Skladom (5 ks)

BARF vločky od Dr. Ziegler pozostávajú z bezlepkovej, na živiny bohatej zmesi pseudoobilnín a ľahko stráviteľného prosa

Proso je považované za jedno z najbohatších zŕn na minerály a je bohaté na kremík, ktorý je dôležitý pre elasticitu spojivového tkaniva a vzhľad pazúrov a vlasov.

Naša vločková zmes je vhodná na každodenné dokrmovanie psov pri priberaní na váhe a pre extra prísun energie pre výkonných psov (záchranné psy, psy pri psích športoch a pod.) Keďže sa skladajú z komplexných sacharidov, nespôsobujú prudké zvyšovanie hladiny cukru v krvi, zasýtia na dlhší čas. Vločky sú vhodné aj k mäsovým konzervám.

Zloženie: amarant vločky, proso vločky, pohánka vločky, quinoa vločky

Detailné informácie

Podrobný popis

Pohánka je bezlepková, pretože gluténový proteín úplne chýba. Pohánkové vločky poskytujú vitamíny B1, B2a C sú bohaté na železodraslík, selén, mangán a vápnikBielkoviny v pohánke sú veľmi dobre tolerované. Pohánka zasýti na obzvlášť dlhý čas. 
BARF pohánkové vločky sú vhodné ako prídavok k mäsu alebo ako prídavok do čisto mäsových konzerv. K tomu vločky vopred namočte a zamiešajte do kŕmnej dávky.

Pohánka, pôvodom zo strednej a východnej Ázie, nie je obilnina, patrí do čeľade kríčkovitých. Pre naše pohánkové vločky je pohánkové zrno naparené a zvinuté na jemné vločky.

Pohánka obsahuje cholín, ktorý podporuje funkciu pečene a pomáha tak detoxikovať organizmus. Ďalej rutín, ktorý ochraňuje srdce a cievy.

Analytické zložky:
Hrubý proteín 13,6%, hrubý tuk 3,7%, hrubý popol 1,6%, hrubá vláknina 1,4%, vlhkosť 10,1%

Odporúčané dávkovanie:
K mäsu pridajte 2-3 polievkové lyžice denne podľa veľkosti zvieraťa.
Vločky namočíme na 10 až 15 minút do dvojnásobného množstva teplej vody a potom vmiešame do krmiva.

Doplnkové krmivo pre psov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: