Nylonový obojok pre mačku so vzorom SUMMER

Kód: COL5267
€7,20 €6 bez DPH
Skladom (5 ks)

Nylonový obojok pre mačku s rolničkou, bezpečnostnou gumičkou a QR kódom na identifikáciu mačičky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čierny obojok pre mačky Wau dog so vzorom Summer. Výborne vyzerá a spĺňa všetky požiadavky vašich mačiek. Obojky Wau dog sú navrhnuté pre ich maximálne pohodlie a bezpečnosť. Vďaka gumičke pri zapínaní obojku sa bude môcť Vaša mačička vyvliecť z obojku, ak by sa počas potuliek v prírode pevne zachytila obojkom o konár alebo inú prekážku. Pre ochranu voľne žijúcich vtákov a drobných zvieratiek je na našich obojkoch zavesená kovová rolnička.

Obojok má inovatívny ľahúčky hliníkový prívesok s jedinečným QR kódom, vďaka ktorému môže nálezca, ak by sa mačička stratila, mačičku ľahko identifikovať a kontaktovať Vás.

Spôsob použitia QR kódu: Majiteľ zvieratka registruje svoje zvieratko na medzinárodnej stránke https://animal-id.net/ alebo si stiahne aplikáciu Animal ID App. Následne doplnení svoje kontaktné informácie a veterinárne dokumenty zvieratka. V prípade straty domáceho maznáčika osoba, ktorá ho nájde, naskenuje QR kód z prívesku a prejde na webovú stránku so všetkými informáciami o domácom miláčikovi a jeho majiteľovi. Nálezca tak môže zavolať samotnému majiteľovi domáceho zvieraťa alebo zapnúť geolokáciu na svojom smartfóne. V takom prípade dostane majiteľ zvieraťa e-mail s umiestnením, kde bola naskenovaná identifikačná známka.

Obojky pre mačky majú jednotnú veľkosť: šírku obojku 10 mm, nastaviteľnú dĺžku 20-32 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Nylonové obojky pre mačky
Farba: viacfarebná
Mačky: áno
Materiál: nylon
Psi: nie
Smart: nie
typ obojka: klasický
Veľkosť plemena: všetky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: